itas logo

مودم آی تس

درباره ی آی تس

شرکت آی تس itas در دسامبر ۲۰۰۷ در تایوان به صورت مستقل شروع به کار کرد.این کمپانی قبل از این نیز عضوی از خانواده کمپانی های C-COM  بود .

فعالیت اصلی این کمپانی در حوضه ی مودم با پروتوکول های dsl  است که در ایران از مودم shdsl.bis  این کمپانی استفاده می کنیم.کمپانی آی تس با داشتن بیش از ۲ ملیون پورت دی اس لم و داشتن راهکار کامل ارتباط بر پایه ی dsl  یکی از قوی ترین کمپانی های موجود در حوضه ی فعالیت خود است.

با رشد فناوری های GPON  و DSL FTTPD ، آی تس فعالیت خود را در حوضه ی تجهیزات فیبر نوری از سال ۲۰۱۲ آغاز نمود.

مودم آی تس

مودم آی تس دات بیز سری PAMSPAN501x بر اساس مدل خریداری شده ( یک زوج، دو زوج،چهار زوج) قابلیت انتقال دیتا تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه روی پروتوکول efm با ۴ زوج ( ۸ سیم ) را دارا می باشد.PAT/NAT ، روتینگ و پشتیبانی از ATM  از دیگر قابلیت های این مودم هستند.مودم آی تس

مودم آی تس دات بیز سری PAMSPAN501xEx علاوه بر مشخصات مودم فوق قابلیت انتقال پروتوکول e1 از طریق IP یا همان TDM over Ip را نیز دارا می باشد.

تجهیزات کمپانی آی تس در تست های انجام شده توسط مانب از سازگاری کامل با تجهیزات مخابراتی ایران برخوردار بودند و مناسب انواع پورت زیرساخت ایران جهت MPLS و یا Sip trunk می باشد .

شرکت مانب به عنوان پیشرو در زمینه ی تجهیزات مخابراتی، در امر فروش، پشتیبانی و نصب تجهیزات آی تس آماده ی خدمات رسانی به کاربران محترم می باشد.